Анонси

У “Хробачку” розписали великодні яйця в лемківському стилі

27.4.2021

25 квітня, напередодні Великодня, в українській недільній школі «Хробачок» (Токіо) провели майстер-клас з лемківської писанки. Захід був організований українською недільною школою «Хробачок» за підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Японії.  

На занятті учні та їх батьки ознайомилися з однією з традиційних українських технік розпису великодніх яєць та прослухали розповідь про те, хто такі лемки, які кольори притаманні їх культурі, а також який орнамент вони використовують під час розпису.

Під мелодійну українську музику наші учасники  з головою занурилися в світ української писанки. Дехто встиг розписати по два і навіть по три великодніх яйця. За своєю кольоровою гамою та за технікою писанки вийшли досить різноманітні і унікальні. Тепер маленький кошик з розписаними власноруч лемківськими писанками прикрасить святковий стіл кожного з учасників нашого заняття.

“Хробачок” провів майстер-клас з вибійки на одязі

19.4.2021

17 квітня у приміщенні української недільної школи дитячого розвитку «Хробачок» (Токіо) пройшов майстер-клас з сучасної української вибійки на одязі. Захід був організований українською недільною школою «Хробачок» за підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Японії.

Учасники заходу прослухали лекцію на тему ролі вибійки в сучасній українській моді та познайомилися з українськими брендами, які виготовляють одяг з використанням вибійчаних технологій. 

Під час практичної частини, учасники навчилися використовувати загальну техніку вибійки на тканині, а дехто проявив ініціативу та спробував самостійно побудувати композицію, підібравши до неї кольорову гаму на свій смак. Тепер усі наші “хробатята” на літо запезпечені стильними, створеними власноруч вибійчаними футболками в українському стилі.

Більше світлин ви можете побачити на сторінці “Портфоліо” в розділі “Практичні заняття: 2020 навчальний рік”.

“Хробачок” розширив діапазон навчальної програми

16.3.2021

З ІІ-го семестру цього навчального року (з березня 2021 р.) українська школа дитячого розвитку в Токіо “Хробачок” розширила для своїх учнів спектр занять з української мови. В програму впроваджено позакласне онлайн-навчання, яке має своєю метою тренування сприйняття української мови на слух (адже наші учні не є носіями української мови) та знайомство дітей з цікавим україномовним контентом. Позакласні заняття проводяться щотижня у факультативній формі. Ми раді високій мотивації наших учасників!

Практичні заняття: чого навчилися наші діти в Ⅰ-му семестрі

7.1.2021

В рамках “Практичних занять з української культури“, у першому семестрі цього навчального року наші учні спробували себе у традиційній українській вибійці на тканині, навчилися самостійно планувати композицію та власноруч виготовили оригінальні тото-сумочки в українському стилі.

Вони також прослухали розповідь про українські різдвяні традиції та успішно впоралися із виготовленням Різдвяного Дідуха. “Дідух до хати – біда з хати”, як кажуть в народі. Приємно зустрічати святий вечір із символом добробуту на столі. Бажаємо всім веселого Різдва! 🙂

“Хробачок” запрошує до себе!  

1.9.2020

Ласкаво просимо до української недільної школи дитячого розвитку “Хробачок”!
Ми розпочали набір учнів дошкільного (від 3-х років) та шкільного віку для проведення індивідуально-групового навчання за програмою лінгвістично-творчого розвитку.
Наш навчальний рік починається з вересня і цьогоріч ми пропонуємо наступну програму: 

◆ українська мова та культура  
◆ англійська мова 
◆ образотворче мистецтво  
◆ практичні заняття з української культури
Більше інформації ви можете знайти в розділі “Програми” ⇒”Програма дитячого розвитку”.

За детальною інформацією звертайтеся до нас зі сторінки “Контакти“.
Заповніть форму, надішліть повідомлення і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.
Чекаємо на зустріч!

Увага!

З огляду на ситуацію, яка склалася навколо корона вірусу, задля безпеки кожного з нас, учні та викладачі нашої школи переведені на дистанційне навчання. Навчальна програма, включаючи практичні заняття з української культури, здійснюється за планом.