Про нас

Українська недільна школа дитячого розвитку “Хробачок” – це…

  • середовище, де кожна дитина знаходить для себе щось цікаве – те, що занурює її з головою у творчий процес;
  • спільна діяльність, яка навчає дітей працювати разом з однокласниками як одна команда;
  • креативні ідеї, які надихають дітей на унікальні проєкти та вчителі, яки лише підказують шлях до їх здійснення.

Як народився “Хробачок”

Одного спекотного японського літа, за розмовою старих друзів-українців пролунала ідея створити першу приватну українську школу для маленьких діаспорян.
Концепція приватного навчання сформувалася у батьків не лише на бажанні прищепити дітям інтерес до української мови та культури, але й на надії виховати їх витонченими, творчими натурами, водночас наділеними можливостями вільно орієнтуватися в глобальному суспільстві, бути гнучкими та соціально адаптованими. І вже на початку осіні 2019-го, з п’яти маленьких діаспорян, у самому серці Токіо народився маленький, український “Хробачок”.

Образ хробачка ототожнюється з нашими маленькими учнями, які сповнені бажання навчатися і творити. В силу свого віку, вони ще знаходяться на стадії розвитку, але мріють досягти розквіту своїх талантів та перетворитися на дивовижних метеликів, щоб випурхнути у світ та додати йому нових, креативних ідей, різнокольоровості й позитиву.

У вересні 2020 року нашій школі виповнився один рік. Проіснувавши рік в якості волонтерської організації, “Хробачок” навчив своїх маленьких учнів не лише грамоті та культурі, а найціннішому – знаходити друзів, працювати в команді та самостійно шукати творчі рішення. Таким чином, наша школа знову розпочала свій навчальний марафон, але вже в якості Української недільної школи дитячого розвитку “Хробачок”, в складі Асоціації Партнерів Японії-України.

Приміщення та локація

Адреса: 215-0004 Kawasaki, Asao, Manpukuji 1-chome, 5-2 Community Center (Громадський клуб)

Приміщення знаходиться в 2 хв. пішки від станції Shin-Yurigaoka (лінія Odakyu). Вихід на North Exit.