ПрограмиПрограма дитячого розвитку

Заняття в дитячих групах проводяться двічі – тричі на місяць, по неділях. Навчальна програма складається з п’яти – шести предметів, в тому числі з української мови, образотворчого мистецтва та практики української культури (майстер-класів). Окрім цього, щотижня увага приділяється позакласному навчанню.

Для початківців перші мовні заняття побудовані на роботі над розумінням мови, трохи пізніше – на розвитку мовлення та різноманітних інтерактивних іграх.

Оскільки “ХРОБАЧОК” є школою з художнім ухилом, на заняттях з образотворчого мистецтва наші учні працюють над вільним самовираженням, де індивідуальні творчі проєкти чергуються з колабораційними. Використовуються також і нетрадиційні методи малювання. Комплексний підхід дозволяє дітям на повну розгорнути палітру своєї фантазії та закріпити теоретичні знання на практиці.

Практичні заняття з української культури та традиційного мистецтва (майстер-класи) є невід’ємною складовою навчальної програми нашої школи, отже ми запрошуємо до участі в них учнів всіх наших недільних груп.

(Заняття проводять кваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом роботи з дітьми.)

Культурні проєкти

та майстер-класи

“на замовлення”

В рамках знайомства з українською культурою, наша школа організовує лекції, вебінари та майстер-класи з традиційних українських мистецтв.

Можливо проведення лекцій та демонстраційних занять, пов’язаних з українською тематикою, на замовлення.

Детальну інформацію стосовно запланованих та вже проведених культурних заходів буде розміщено на сторінці “Анонси”.

Індивідуальне навчання

Ми надаємо репетиторські послуги дітям – носіям української мови, які приїхали в Японію на довгострокове проживання та почали навчання в японських школах.

Передбачається практична допомога в роботі з японською мовою та засвоєнні шкільної програми.

За детальною інформацією звертайтеся зі стрінки “Контакти”.