“ХРОБАЧОК” провів майстер-клас з сучасної української вибійки на благодійному заході в м. Нагоя
1/8/2022
31 липня в місті Нагоя, Японсько-українською культурною асоціацією (NPO JUCA), за підтримки Посольства України в Японії, було організовано та проведено благодійний захід з української культури “Пізнай Україну”.
В ході цього заходу, українська недільна школа з Токіо “Хробачок” провела майстер-клас, на якому познайомила українських та японських учасників із сучасною українською вибійкою на одязі, чим і зробила свій благодійний внесок в проєкт підтримки України.
![](https://khrobachok.org/wp-content/uploads/2022/08/pres-vybiyka-2-1024x579.jpg)
Учасники майстер-класу мали нагоду створити власноруч сучасні вибійчані футболки в українському стилі. Хтось з учасників взяв за основу запропонований варіант дизайну, а хтось вирішив створити свою власну композицію, обравши для неї ті сюжети та кольори, які йому до вподоби.
![](https://khrobachok.org/wp-content/uploads/2022/08/pres-vybiyka-ua1-1024x567.jpg)
Захід був дуже насичений різноманітними подіями, багатьом учасникам та спостерігачам заходу було надано можливість ближче познайомитися з українською культурою, безпосередньо поспілкуватися з українцями та скласти своє власне враження про “далеку, але таку близьку” Україну.
Щира подяка всім учасникам нашого майстер-класу та організаторам цього чудового заходу! 💙💛
![](https://khrobachok.org/wp-content/uploads/2021/05/kalyna-26293367_small-300x54.jpg)