“ХРОБАЧОК” провів майстер-клас з сучасної української вибійки на благодійному заході в м. Нагоя1/8/2022

31 липня в місті Нагоя, Японсько-українською культурною асоціацією (NPO JUCA), за підтримки Посольства України в Японії, було організовано та проведено благодійний захід з української культури “Пізнай Україну”.

В ході цього заходу, українська недільна школа з Токіо “Хробачок” провела майстер-клас, на якому познайомила українських та японських учасників із сучасною українською вибійкою на одязі, чим і зробила свій благодійний внесок в проєкт підтримки України.

Учасники майстер-класу мали нагоду створити власноруч сучасні вибійчані футболки в українському стилі. Хтось з учасників взяв за основу запропонований варіант дизайну, а хтось вирішив створити свою власну композицію, обравши для неї ті сюжети та кольори, які йому до вподоби.

Захід був дуже насичений різноманітними подіями, багатьом учасникам та спостерігачам заходу було надано можливість ближче познайомитися з українською культурою, безпосередньо поспілкуватися з українцями та скласти своє власне враження про “далеку, але таку близьку” Україну.

Щира подяка всім учасникам нашого майстер-класу та організаторам цього чудового заходу! 💙💛