В “ХРОБАЧКУ” провели відкритий майстер-клас з виготовлення традиційної української іграшки-оберегу17/7/2022

17 липня в українській недільній школі дитячого розвитку “ХРОБАЧОК” (Токіо), за підтримки Посольства України в Японії та Альянсу YMCA Японії було проведено відкритий майстер-клас з традиційної української іграшки, темою якого стало виготовлення власноруч оберегу “Птаха”.

Загалом птахи в українській культурі символізують щастя, здійснення мрій (всі пам’ятають казку про синього птаха) та свободу. Цього разу ми створили образ соловейка – святої пташки, співця добра та кохання, символу волі та миру.

Участь у майстер-класі взяли діточки в супроводі своїх батьків, серед яких були як учні нашої школи та діточки з України, так і місцеві мешканці.

Дотримуючись стародавніх українських традицій, учасники виготовляли оберіг виключно з натуральних матеріалів. За основу брали лляний джут, до якого кожен додавав нитки улюблених кольорів та створювали крильця і хвіст тваринки.

Хоча це й був перший раз, коли учасники спробували себе у виготовленні української іграшки, обереги у всіх вийшли дуже кольорові та самобутні.

Нехай кожна виготовлена нашими учасниками “пташка-оберіг” принесе в дім свого творця лише мир і добро!