В недільній школі “ХРОБАЧОК” провели майстер-клас з Великодньої мальованки
20/4/2022
17 квітня в українській недільній школи дитячого розвитку “ХРОБАЧОК” (Асоціація Партнерів Японії-України) за підтримки Міністерства закордонних справ та Посольства України в Японії, було організовано та проведено майстер-клас “Великодня мальованка в петриківському стилі”.
Серед учасників були як учні нашої школи зі своїми батьками, так і гості, які цікавляться українською культурою.
Після невеличкої лекції про історичний та культурний бекграунд петриківського розпису, а також його техніку, учасники перейшли до практичної частини і спробували свої сили, виготовивши кожен по дві мальованки. На першому, пінопластовому яйці учасники відпрацювали техніку створення об’ємного малюнку, а на другому, справжньому куриному – втілили свої фантазії, виконавши базові елементи петриківського розпису.
![](http://khrobachok.org/wp-content/uploads/2022/04/великодні-мальованки-1-1024x576.jpg)
![](http://khrobachok.org/wp-content/uploads/2022/04/великодні-мальованки-2-1024x575.jpg)
Всі дуже старанно попрацювали. Тепер творчі роботи з нашого майстер-класу прикрашають великодній святковий стіл в оселі кожного учасника. Веселих всім свят! 💛🐣💙
![](https://khrobachok.org/wp-content/uploads/2021/05/kalyna-26293367_small-300x54.jpg)