Майстер-клас з сучасної української вибійки на одязі11/6/2023

11 червня в українській недільній школі дитячого розвитку «ХРОБАЧОК» (Асоціація Партнерів Японії-України), за підтримки МЗС України та Посольства України в Японії, було організовано та проведено майстер-клас з сучасної української вибійки на одязі.

В заході взяли участь понад 30 учасників, серед яких були і місцеві, і евакуйовані з України учні у супроводі своїх батьків та родичів. Напочатку заняття організатор ознайомив учасників з історією та основами мистецтва вибійки, з критеріями майстерності та технічними нюансами композицій, а також з різноманіттям вибійчаного дизайну.

Кожен учасник мав самостійно створити композицію, підібрати кольори та виконати її на розкресленій власноруч футболці.

Після того, як вибійчана композиція була виконана, в якості бонусу, учасники мали можливість додати на футболку ілюстрацію в українському стилі за допомогою спеціальних кольорових маркерів. Дехто вподобав українську символіку, а дехто зобразив колосся пшениці та інші елементи природної краси українських земель.

І діти і дорослі чудово впоралися зі своїм творчим завданням і тепер зустрічають літо в своїх унікальних, створених власноруч українських вибійчаних футболках💛💙