Літній табір «ХРОБАЧКА»

24/8/2023

Українською недільною школою дитячого розвитку «ХРОБАЧОК» за підтримки Посольства України в Японії було організовано літній відпочинок для учнів школи та евакуйованих членів їхніх родин. Літній табір проводився в період з 20 по 23 серпня. За ці 4 дні наша шкільна спільнота відвідала наймальовничіші місця трьох префектур східної частини Японії.

Діти, у супроводі лідерів групи та членів своїх родин, взяли участь як в культурно-освітній програмі, відвідавши музеї та акванаріум, так і в майстер-класах з орігамі та створення скляних виробів, мали нагоду розважитися на різноманітних атракціонах та зануритися в чарівний світ японської природи.

Наші маленькі мандрівники навчилися готувати собі обід на свіжому повітрі, опанували греблю на байдарках та каное, покаталися на лоша та побавилися з багатьма іншими свійськими тваринами на фермі.

Природні умови посприяли повноцінному відпочинку та плідному навчанню, а японські гори та ліси зарядили наших мандрівників своєю чистою та потужною енергією на весь наступний навчальний рік.