Листівка-оберіг від маленьких “хробатят”20/5/2022

Українська недільна школа дитячого розвитку “ХРОБАЧОК” (Токіо) здійснила дитячий художній проєкт під назвою “Листівка-оберіг для українських захисників”.

Учні нашої школи, використавши одну з технік петриківського розпису – розпис рогозиною, намалювали сюжет з двома голубами кольорів українського прапору, які символізують мир в країні. Діти написали на листівках свої побажання, а на зворотньому боці листівок додали ікону-оберіг воїнів та мапу цілісної України.

В процесі створення оберегу, дитячі думки були прикуті до тих, хто сьогодні на передовій виборює свободу для всіх українців, захищаючи їх дідусів, бабусь та родичів в Україні. А отже і свій витвір діти побажали передати саме захисникам, зі щирими побажаннями якнайшвидшої перемоги та миру.

Листівки-обереги були офіційно передані керівником проєкту дипломатам посольства України в Японії, звідки в свою чергу перейшли до рук воєнного аташе, який невідмінно доставить їх саме туди, де вони наразі найбільш потрібні – на передову.

Українська школа “ХРОБАЧОК” щиро вдячна Посольству України в Японії за співпрацю в нашому проєкті, за здійснення дитячих мрій та за допомогу в підтримці бойового духу українських захисників!