“ХРОБАЧОК” оголошує набір учнів на 2021-ий навчальний рік!

16/9/2021

З певним запізненням через ситуацію, яка склалася навколо COVID-19, українська недільна школа в Токіо “ХРОБАЧОК” з жовтня 2021 року починає набір учнів на новий навчальний рік. Запрошуємо до себе дітей від 5-ти років та пропонуємо на вибір наступні предмети:

  • українська мова як іноземна;
  • народознавство: вивчаємо українську культуру та традиції;
  • мистецтво українською: навчимося української народної творчості;
  • практичні заняття (майстер-класи) з української культури: зануримося у світ українських традицій разом з батьками, навчимося техніці українських мистецтв та за допомогою власної фантазії створимо оригінальні вироби власноруч;
  • факультативні заняття з англійської мови та мистецтва англійською (English Art) для дітей-поліглотів: предмети викладаються англійською мовою (за необхідності з використанням допоміжної японської);
  • для бажаючих впроваджено систему позакласного навчання;

Курс навчання розрахований на япономовну аудиторію з базовим знанням української мови, отже всі предмети, пов’язані з українською мовою та культурою, будуть викладатися основною мовою – українською з використанням допоміжної – японської.

В навчальному процесі задіяні лише кваліфіковані в своїй галузі викладачі з багаторічним досвідом роботи з дітьми.

Навчання проводиться в очній та дистанційній формі, в залежності від бажання учнів та їх батьків. За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся зі сторінки “Контакти“. Чекаємо на нові зустрічі для подорожі “У КРАЇНУ знань”!

Щиро ваш, “ХРОБАЧОК”